KILKA SŁÓW OD NASZYCH KLIENTÓW
Z przyjemnością polecam Panią Annę Chorościn jako Agenta Nieruchomości. Jej zaangażowanie w wykonywane obowiązki, poziom kompetencji, jak również serdeczność w kontakcie wyraźnie wykraczają poza spotykane standardy. Jest stale dyspozycyjna i kładzie silny nacisk na efektywne działanie, choć w bardzo taktowny i nienachalny sposób. Jest bardzo profesjonalna w swoim zawodzie, wspiera i wyręcza sprzedającego we wszystkich możliwych sprawach związanych z wyceną, promocją, sprzedażą i finalizacją. Bardzo gorąco rekomenduję Panią Annę jako Agenta Nieruchomości.
Izabela G.
Chciałam serdecznie podziękować Pani Annie Chorościn za bardzo sprawne przeprowadzenie całego procesu najmu mieszkania. Panią Annę Chorościn charakteryzuje profesjonalizm, który można było odczuć na każdym etapie naszej współpracy. Dzięki Pani Annie kontakt z wynajmującą przebiegał bardzo sprawnie, a mi udało się oszczędzić czas i uniknąć wielu zbędnych pytań. Pani Anna jest przede wszystkim osobą godną zaufania, która zawsze dotrzymuje danego słowa. Życzę sobie jak najwięcej takich kontaktów i liczę na to, że jeszcze nie raz będziemy mieli okazję ze sobą współpracować.
Anna S.
Oświadczam, że współpraca z p. Anną Chorościn dotycząca sprzedaży nieruchomości zakończyła się pełnym sukcesem w krótkim czasie. P. Anna wykazała się dużym profesjonalizmem, odpowiednim wyczuciem i doskonałymi umiejętnościami interpersonalnymi. W niedługim czasie będę ponownie potrzebowac pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości. Nie zawaham się powierzyc tego zadania p. Annie Chorościn.
Katarzyna L.
Transakcja sprzedaży mojej nieruchomości została przeprowadzona od początku do końca bardzo profesjonalnie przez Panią Annę. Wiedza i profesjonalizm sprawiły, że sprzedaż odbyła się na najwyższym poziomie i bez zastrzeżeń. Pani Anna jest osobą profesjonalną i kompetentną, która z zaangażowaniem wykonuje swoją pracę. Nieczęsto ma się okazje współpracować z osobami tak przystępnymi i życzliwymi jak Pani Ania.
Monika N.
Korzystałam już z usług świadczonych przez Panią Annę Chorościn. Sprzedaż nieruchomości przebiegała dla mnie prawie "bezobsługowo" z naprawdę już koniecznymi czynnościami, jakie musiałam jako sprzedająca wykonać. Pełen komfort obsługi, która byłą rzeczowa i miła jednocześnie. Jeśli w przyszłości będę potrzebować usług pośrednictwa, to z pewnością skorzystam z usług oferowanych przez Panią Annę Chorościn. Naprawdę polecam!!!!!! Najlepiej korzystać z usług osób, które kochają to co robią :)
Hanna P.
Pragnę podziękować Pani Annie Chorościn za pomoc w sprzedaży mojej nieruchomości. Zaangażowanie, wytrwałość i profesjonalne podejście Pani Anny oceniam bardzo wysoko i stawiam za wzór dla innych osób zajmujących się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Praca z Panią Anną była przyjemnością. Wszelkie zagadnienia związane ze współpracą były rozwiązywane szybko i profesjonalnie. Biorąc pod uwagę, że nieruchomość nie należała do łatwych w sprzedaży, szybkość znalezienia klienta zasługuje na uznanie - mam nadzieję, że nie tylko przez nas jako Pani klientów. Pozdrawiam i dziękuję
Małgorzata S.