Oferty specjalne

oferta specjalna
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Komorowice Krakowskie

Bielsko-Biała, Komorowice Krakowskie
dom na sprzedaż

LXE-DS-19

!!! FUNKCJONALNE I KOMFORTOWE DOMY NA ZAMKNIĘTYM OSIEDLU W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI !!! Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowych domów wolnostojących które znajdują się w Bielsku-Białej w cichej i uroczej dzielnicy Komorowice Krakowskie. NIERUCHOMOŚĆ ...

Powierzchnia
90,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
520 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 944,44 zł
cena 535 000
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Komorowice Krakowskie
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Centrum

Gliwice, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

LXE-MS-165

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania które znajduje się w Gliwicach przy ul. Pszczyńskiej. NIERUCHOMOŚCI SKŁADA SIĘ Z: ● Pokoju ● Widnej kuchni ● Łazienki ● Przedpokoju Do mieszkania przynależy piwnica. Dostępne media: ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
4 479,17 zł
cena 215 000
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Centrum
oferta specjalna
działka na sprzedaż - Ożarowice, Zendek

Ożarowice, Zendek
działka na sprzedaż

LXE-GS-254

--- DZIAŁKA Z MEDIAMI ORAZ PROJEKTEM --- --- ZBADANY GRUNT GEOTECHNICZNY POD BUDOWĘ DOMU--- Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2069m2 położona w spokojnej i urokliwej miejscowości Zendek w powiecie tarnogórskim w gminie Ożarowice.  Przeznaczenie ...

Powierzchnia
2 069,00 m2
Cena za m2
101,50 zł
cena 210 000
działka na sprzedaż - Ożarowice, Zendek
oferta specjalna
dom na sprzedaż - Dąbrowa Górnicza, Ujejsce

Dąbrowa Górnicza, Ujejsce
dom na sprzedaż

LXE-DS-340

Wyjątkowy dom z ogromną działką 5072 m² Ogród marzeń, warsztat i spokojna okolica - Dąbrowa Górnicza Ujejsce Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w spokojnej i zielonej części Dąbrowa Górnicza – w dzielnicy Ujejsce. To ...

Powierzchnia
180,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
5 072 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
5 555,56 zł
cena 1 000 000
dom na sprzedaż - Dąbrowa Górnicza, Ujejsce

rozumiem