Gliwice, Centrum
lokal na wynajem

LXE-LW-183

--- VIS A VIS SĄDU OKREGOWEGO --- --- PRZEZNACZENIE LOKALU POD KANCELARIĘ, BIURO, GABINET --- --- MIEJSCE POSTOJOWE W CENIE --- Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą najmu lokalu użytkowego który znajduję się w Gliwicach przy ul. Kościuszki.  LOKAL SKŁADA SIĘ ...

Powierzchnia
30,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
50,00 zł
cena 1 500
lokal na wynajem - Gliwice, Centrum

Zabrze, Centrum
lokal na wynajem

LXE-LW-181

--- NAJLEPSZA LOKALIZACJA W MIEŚCIE --- --- WYSOKI STANDARD--- --- PARKINGI PRZED BUDYNKIEM--- Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu który znajduje się w Zabrzu w Śródmieściu.  Przed budynkiem miejsca parkingowe dedykowane pod wskazany lokal. Lokal ...

Powierzchnia
120,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
48,00 zł
cena 5 760
lokal na wynajem - Zabrze, Centrum

Zabrze, Centrum
lokal na wynajem

LXE-LW-179

--- NAJLEPSZA LOKALIZACJA W MIEŚCIE --- --- WYSOKI STANDARD--- --- PARKINGI PRZED BUDYNKIEM--- Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu który znajduje się w Zabrzu w Śródmieściu. Lokal posiada ogromną przestrzeń- około 375m2 którą można zaadoptować ...

Powierzchnia
375,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
32,00 zł
cena 12 000
lokal na wynajem - Zabrze, Centrum

Gliwice, Zatorze
mieszkanie na sprzedaż

LXE-MS-176

--- SŁONECZNE MIESZKANIE O LOFTOWYM CHARAKTERZE ---  --- POŁĄCZENIE CEGŁY Z DREWNEM --- --- WYJĄTKOWA PRZESTRZEŃ DO ARANŻACJI --- --- STYL INDUSTIALNY --- --- WYJĄTKOWE MIESZKANIE --- Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania które znajduje ...

Powierzchnia
56,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 821,43 zł
cena 270 000
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Zatorze

Zabrze, Biskupice
mieszkanie na sprzedaż

LXE-MS-174

--- MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM ORAZ MIEJSCEM PARKINGOWYM--- Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania które znajduje się w Zabrzu w dzielnicy Biskupice. MIESZKANIE SKŁADA SIĘ Z:  ● Przestronnej kuchni z oknem  ● 2 pokoi  ● Łazienki z WC  ● Przedpokoju Atutem ...

Powierzchnia
60,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
2 983,33 zł
cena 179 000
mieszkanie na sprzedaż - Zabrze, Biskupice

Siemianowice Śląskie, Bytków
mieszkanie na sprzedaż

LXE-MS-172

--- TAK BLISKO NATURY A JEDNOCZEŚNIE TAK BLISKO DO CENTRUM MIASTA --- --- MIESZKANIE ZLOKALIZOWANE OBOK PARKU ŚLĄSKIEGO, NA GRANICY Z CHORZOWEM I OSIEDLEM PLANTY ŚLĄSKIE ---  --- KOMFORTOWE, PRZESTRONNE I JASNE WNĘTRZA DAJĄCE DUŻE MOŻLIWOŚCI ARANŻACYJNE DLA NOWYCH ...

Powierzchnia
78,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 500,00 zł
cena 507 000
mieszkanie na sprzedaż - Siemianowice Śląskie, Bytków
Kryteria wyszukiwania

rozumiem