video
działka na sprzedaż - Gliwice, Szobiszowice

Gliwice, Szobiszowice
działka na sprzedaż

LXE-GS-335

Działki budowlane - Gliwice, Szobiszowice I 600–644 m² | Media w drodze Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane położone w Gliwicach, w dzielnicy Szobiszowice – w spokojnej, rozwijającej się części miasta z wygodnym dojazdem do centrum. PRZEZNACZENIE I MEDIA Zgodnie ...

Powierzchnia
600,00 m2
Cena za m2
675,00 zł
cena 405 000
działka na sprzedaż - Gliwice, Szobiszowice

Gliwice, Śródmieście
lokal na sprzedaż

LXE-LS-334

GOTOWIEC INWESTYCYJNY – OD 8 LAT PROSPERUJĄCY LOKAL PRZY GŁÓWNEJ ULICY Doskonała propozycja inwestycyjna lub idealne miejsce do prowadzenia własnego biznesu – wszystko dzięki świetnej, centralnej lokalizacji. Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy położony w Śródmieściu ...

Powierzchnia
104,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
6 250,00 zł
cena 650 000
lokal na sprzedaż - Gliwice, Śródmieście

Katowice, Dąb
mieszkanie na wynajem

LXE-MW-333

Do wynajęcia komfortowe, w pełni funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55 m². Położone w Katowicach przy ul. Johna Baildona, na osiedlu Dębowe Tarasy. Lokal znajduje się na 2. piętrze w czteropiętrowym budynku z windą, na zamkniętym i monitorowanym osiedlu z kontrolą ...

Powierzchnia
55,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
54,55 zł
cena 3 000
mieszkanie na wynajem - Katowice, Dąb
video
mieszkanie na wynajem - Katowice, Centrum

Katowice, Centrum
mieszkanie na wynajem

LXE-MW-332

            --- POŁĄCZENIE NOWOCZESNEGO DESIGNU Z TRADYCJĄ ---              --- KOMFORTOWE I FUNKCJONALNE WNĘTRZA --- Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu stylowego mieszkania które znajduje się w Centrum Katowic. MIESZKANIE SKŁADA SIĘ Z: - Przestronnego ...

Powierzchnia
100,00 m2
Piętro
5
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
36,00 zł
cena 3 600
mieszkanie na wynajem - Katowice, Centrum
video
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Zatorze

Gliwice, Zatorze
mieszkanie na sprzedaż

LXE-MS-331

--- WYJĄTKOWE i PRZYTULNE WNĘTRZA --- --- STYL INDUSTRIALNY ---  --- WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁY --- --- MEBLE I WYPOSAŻENIE W CENIE --- --- SUFIT OTWART DO 4m2 --- Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwego mieszkania które znajduje się w Gliwicach ...

Powierzchnia
58,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 603,45 zł
cena 499 000
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Zatorze

Gliwice, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

LXE-MS-330

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu, który znajduje się zaledwie 50 metrów od historycznego Starego Rynku. MIESZKANIE SKŁADA SIĘ: Kuchni z pełnym wyposażeniem (lodówka, zmywarka, płyta gazowa, piekarnik) Przestronnego salonu wyposażonego w ...

Powierzchnia
76,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 144,74 zł
cena 695 000
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem