video
działka na sprzedaż - Mikołów

Mikołów
działka na sprzedaż

LXE-GS-341

Wyjątkowa działka budowlana w Mikołowie – Bujakowie | 2500 m² Lokalizacja pełna zieleni, spokoju i harmonii — z ogromnym potencjałem zarówno do komfortowego życia, jak i przyszłościowej inwestycji Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej działki ...

Powierzchnia
2 500,00 m2
Cena za m2
159,60 zł
cena 399 000
działka na sprzedaż - Mikołów
nowa oferta
dom na sprzedaż - Dąbrowa Górnicza, Ujejsce

Dąbrowa Górnicza, Ujejsce
dom na sprzedaż

LXE-DS-340

Wyjątkowy dom z ogromną działką 5072 m² Ogród marzeń, warsztat i spokojna okolica - Dąbrowa Górnicza Ujejsce Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w spokojnej i zielonej części Dąbrowa Górnicza – w dzielnicy Ujejsce. To idealna propozycja ...

Powierzchnia
180,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
5 072 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
5 555,56 zł
cena 1 000 000
dom na sprzedaż - Dąbrowa Górnicza, Ujejsce
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Katowice, Centrum

Katowice, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

LXE-MS-339

--- TOP LOKALIZACJA --- --- Mieszkanie lub lokal usługowy w sercu Katowic- wysoki parter Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w samym centrum Katowic – idealna zarówno do zamieszkania, jak i pod działalność usługową lub inwestycję na wynajem. Lokal o powierzchni ...

Powierzchnia
42,55 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 575,79 zł
cena 450 000
mieszkanie na sprzedaż - Katowice, Centrum
video
mieszkanie na wynajem - Gliwice

Gliwice
mieszkanie na wynajem

LXE-MW-338

Stylowe mieszkanie z tarasem | Nowe budownictwo | Wzgórze Poetów, Gliwice Do wynajęcia eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34 m², z dużym tarasem, zlokalizowane na prestiżowym, zamkniętym osiedlu przy ul. Mazowieckiego w Gliwicach. To idealna propozycja ...

Powierzchnia
34,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
64,71 zł
cena 2 200
mieszkanie na wynajem - Gliwice

Chorzów
mieszkanie na wynajem

LXE-MW-337

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Klimatyzacja | Parking Do wynajęcia – Chorzów, ul. 17 Sierpnia Dostępne od 01.04.2026 r. Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 46 m², położone na 1 piętrze w nowoczesnym budynku oddanym do ...

Powierzchnia
46,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
39,11 zł
cena 1 799
mieszkanie na wynajem - Chorzów

Gliwice, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

LXE-MS-336

Apartament z charakterem w sercu miasta Dwupoziomowa przestrzeń w kamienicy przy Rynku – styl, prestiż i wyjątkowy klimat Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezwykłego apartamentu zlokalizowanego na ostatnim piętrze klimatycznej kamienicy przy Rynku w ...

Powierzchnia
90,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 000,00 zł
cena 900 000
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem